Средно училище "Св. Св. Кирил и Методий" - град Смолян
  • УСПЕХ ЗА ТЕБ – Обява

    12 Jun 2024

  • покана за родителска среща

    покана за родителска среща

    22 May 2024

  • ПАТРОНЕН ПРАЗНИК

    ПАТРОНЕН ПРАЗНИК

    11 May 2024

  • Випуск 2024

    Випуск 2024

    11 May 2024

  • покана

    9 May 2024

Ръководство

  • Росица Шехова
    Директор
  • Златка Коджебашева
    Заместник директор учебна дейност

Педагогически съветник, ръководител направление ИКТ

  • Стела Стоименова
    Педагогически съветник
  • Мая Сиракова
    Ръководител направление ИКТ

Главни учители

  • Мария Гаджева
    Главен учител
  • Даниела Лалова
    Главен учител
  • Теменужка Пенева
    Главен учител

Български език и литература и чужди езици

  • Даниела Лалова
    Главен учител,, преподавател по БЕЛ
  • Дафинка Николова
    Старши учител по БЕЛ
  • Марияна Величкова
    Старши учител
  • Красимира Панчева
    Учител по БЕЛ
  • Надежда Станкова
    Старши учител по АЕ
  • Елка Григорова
    Старши учител по АЕ
  • Марияна Величкова
    Старши учител
  • Димитрия Аянска
    Учител по АЕ

Математика, информационни технологии и природни науки и екология

  • Добринка Цолова
    Старши учител по математика
  • Себиха Велинова
    Учител по математика
  • Елена Георгиева
    Старши учител по информационни технологии
  • Дора Безергянова
    Старши учител по математика и информационни технологии
  • Мая Сиракова
    Преподавател по информационни технологии
  • Теменужка Пенева
    Главен учител, преподавател по химия и опазване на околната среда, физика и астрономия
  • Севда Инджова
    Старши учител по биология и здравно образование, човекът и природата
  • Росица Шехова
    Преподавател по биология и здравно образование

Обществени науки и гражданско образование

  • Диана Чиева
    Старши учител по философски цикъл, история и цивилизации
  • Снежана Стоянова
    Учител
  • Анелия Гълъбова
    Старши учител по география и икономика

Музика

  • Величка Тодорова
    Учител по музика

Изобразително изкуство

  • Галина Давидова
    Учител по изобразително изкуство
  • Елена Георгиева
    Старши учител по информационни технологии

Физическо възпитание и спорт

  • Даниел Тасев
    Учител по ФВС
  • Росица Кокудева
    Учител по ФВС
  • Желязка Гайдарова
    Учител по ФВС
  • Женета Белева
    Старши учител по ФВС

Интегрирано обучение и възпитание

  • Стефка Гугинска
    Психолог
  • Галина Давидова
    Логопед
  • Майя Гочева
    Ресурсен учител
  • Катерина Уручева
    Ресурсен учител
  • Гергана Христозова
    Ресурсен учител

Учители начален етап

  • Мария Гаджева
    Главен учител
  • Дениза Йорданова
    Старши учител
  • Снежана Ружинова
    Старши учител
  • Сийка Сиракова
    Старши учител
  • Захаринка Ръженикова
    Старши учител
  • Веска Узунова
    Старши учител
  • Севда Рабинева
    Старши учител
  • Гергана Хасова
    Старши учител
  • Радка Георгиева
    Старши учител по английски език в начален етап

Учители в групи за целодневна организация на учебния ден в начален етап:

  • Радка Терзийска
    Учител
  • Софка Недкова
    Старши учител
  • Христина Згурова
    Старши учител
  • Йорданка Иванова
    Старши учител
  • Емилия Сакалиева
    Старши учител
  • Миглена Станевска
    Учител
  • Теодора Доневка
    Старши учител
  • Даниела Вълчанова
    Старши учител

Учители в групи за целодневна организация на учебния ден в прогимназиален етап:

  • Илияна Пичурова
    Учител
  • Юксела Брахимбашева
    Учител